Darbības princips

Kā mēs strādājam? Ko varat no mums sagaidīt? Virkne būtisku jautājumu kopsavilkumā.

Kilka istotnych kwestii w skrócie.

Tūlītēja pieteikšanās vakancei vai reģistrēšanās mūsu datu bāzē

Vai pamanījāt mūsu tīmekļa vietnē piemērotu vakanci? Tad piesakieties uzreiz. Ja uzskatīsim jūs par piemērotu attiecīgajam darbam, mēs ar jums sazināsimies, lai uzsāktu atlases procesu. Neatradāt nevienu piemērotu vakanci? Noteikti reģistrējieties mūsu datu bāzē. Tiklīdz atradīsim piemērotu darbu, mēs ar jums sazināsimies.

Atlases process
Mēs darām to, kam ticam, un to sagaidām arī no saviem darbiniekiem. Mēs sazināsimies ar Jums, lai pārrunātu abpusējās vēlmes un gaidas. Kopā pārrunāsim vienošanos. Vēlamies, lai Jūs zināt, ko varat sagaidīt no mums, un mēs zinām, kāda nozīme ir Jums.

Transports un izmitināšana
Kad kopā esam noslēguši vienošanos, jūs ierodaties Nīderlandē. Mēs noorganizēsim transportu no lidostas uz mājvietu Nīderlandē. Sākot no dienas, kad uzsāksiet darbu, mēs noorganizēsim transportu no/uz darbu. Transports ir bez maksas.
Īri par mājokli maksāsiet tikai par dienām, kurās strādāsiet. Par nedēļas nogalēm īres maksa netiek piemērota. Mūsu mājokļos katram īrniekam ir atsevišķa guļamistaba. Nelaimes vai tml. gadījumos 24 stundas diennaktī ir pieejams pārvaldnieks.

Praktiska palīdzība
Mēs palīdzēsim jautājumos, saistībā ar administratīvo formalitāšu kārtošanu, darbu un uzturēšanos Nīderlandē. Mēs noorganizēsim transportu uz tuvāko lielveikalu. Ja nepieciešams, dosimies līdzi vizītē pie (zob-) ārsta.

Pieejamība 24/7
Ja nepieciešams, esam pieejami jebkurā brīdī, zvanot uz plānošanas nodaļas numuru 06. Ja nepieciešama tūlītēja medicīniskā palīdzība, zvaniet uz 112.